صفحه اصلی
نقشه سایت
RSS
امروز : چهار شنبه 29 آبان 1398        آخرين بروزرساني:1398/08/22
نویسنده:وحید مینایی مهر
تاریخ انتشار: دوشنبه 20 خرداد 1398

مدیرامور آب وفاضلاب روستایی خبرداد:

تداوم عملیات اجرایی برای رفع مشکل آب شرب روستای لور شهرستان ارومیه

مدیرامور آب وفاضلاب روستایی ارومیه از تداوم عملیات اجرایی برای رفع مشکل آب شرب روستای لور این شهرستان خبر داد.

سید مهدی عصمت ساعتلو در تشریح مشکل بوجود آمده در این روستا اظهار داشت: مشکلات بوجود آمده در روستای لور شهرستان ارومیه، ناشی از تجمع و تشکیل رسوبات سنگی (غالبا آهکی) در شبکه توزیع است.

وی افزود: بر اساس بررسی های صورت گرفته، عمده علت تشکیل این نوع رسوبات، می تواند ناشی از قرار گیری شبکه روستا در منتهی الیه مجتمع آبرسانی موانا قلمداد گردد به نحوی که بواسطه کاهش سرعت آب و در پی آن افزایش فشار آب، امکان تجمع و سیمانتاسیون رسوبات، فراهم می شود.

وی گفت: شرکت آب و فاضلاب روستایی آذربایجان غربی، با شناسایی نقاط مستعد تمرکز رسوب، نسبت به اصلاح و رسوبزدایی در بیش از یک هزار و 800 متر طول شبکه توزیع اقدام و همزمان با آن، جهت رعایت حال و آسایش مشترکین، هر روز نسبت به آبرسانی سیار مبادرت کرده است.

مدیرامور آب وفاضلاب روستایی شهرستان ارومیه با بیان اینکه به دلیل تمرکز رسوب در بخش وسیعی از شبکه و خط انتقال که نیازمند بررسی و در آوردن متر به متر لوله ها است، اظهار کرد: طولانی بودن عملیات رسوبزدایی اجتناب ناپذیر شده و با توجه به اقدامات و حجم عملیات صورت پذیرفته، در اسرع وقت مشکل روستا، کاملا مرتفع خواهد شد.

 وی در پایان از صبر و شکیبایی روستائیان در همکاری با این شرکت در طول مدت انجام عملیات رفع مشکل بوجود آمده قدردانی کرد.

                                          

 

 

کلیه حقوق و مزایای این سایت متعلق به شرکت آب و فاضلاب روستایی استان آذربایجان غربی می باشد.