صفحه اصلی
نقشه سایت
RSS
امروز : سه شنبه 24 تیر 1399        آخرين بروزرساني:1398/12/04
نویسنده:وحید مینایی مهر
تاریخ انتشار: یکشنبه 27 مرداد 1398

همزمان با هفته دولت صورت می گیرد؛

بهره برداری از طرح های آبرسانی به 49 روستای آذربایجان غربی

رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی آذربایجان غربی از بهره برداری از طرح های آبرسانی به 49 روستای استان همزمان با هفته دولت خبر داد.

علیرضا رضوی با بیان اینکه برای اجرا و اتمام این طرح ها، 107 میلیارد و 465 میلیون ریال اعتبار هزینه شده است، اظهار داشت: طرح های آبرسانی روستایی درقالب 25 پروژه و در روستاهای ارومیه، بوکان، تکاب، چالدران، خوی،  شوط، سردشت، ماکو، مهاباد و میاندوآب به بهره برداری خواهند رسید.

وی افزود: با بهره برداری از این طرح ها، 10 هزار و 396 خانوار روستایی با 40 هزار و 329 نفر جمعیت از نعمت آب آشامیدنی سالم و بهداشتی برخوردار خواهند شد.

وی، از آغاز عملیات اجرایی دو طرح مهم مجتمع های 165 روستایی بوکان و 16 روستایی چالدران همزمان با هفته دولت خبر داد واظهار کرد:  عملیات اجرایی طرح های تامین آب آشامیدنی مجتمع تپی و حصار در شهرستان بوکان، تامین آب آشامیدنی روستای ملحم  و کنگرلو شهرستان سلماس و طرح تامین آب آشامیدنی روستای عبداله کرده مهاباد نیز همزمان با هفته دولت آغاز خواهد شد.

رضوی با بیان اینکه برای اجرای این طرح ها بالغ بر دو هزار و 565 میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات ملی، استانی و مشارکت بنیاد علوی پیش بینی شده است، افزود: با اتمام عملیات اجرایی و بهره برداری از این طرح ها، 19 هزار و 139 خانوار روستایی با 82 هزار و 815 نفر جمعیت از آب آشامیدنی سالم وبهداشتی برخواردار خواهند شد.   

 

 

 

کلیه حقوق و مزایای این سایت متعلق به شرکت آب و فاضلاب روستایی استان آذربایجان غربی می باشد.